Masażer Shiatsu – jak stosować?

Ten niezwykle przyjemny japoński masaż o charakterze relaksacyjnym i leczniczym cieszy się dużą popularnością. Czy wiesz, że teraz możesz też przeprowadzić go samodzielnie w swoim domu? Wystarczy, że zaopatrzysz się w masażer Shiatsu, a regularnie będziesz mógł oczyszczać swój organizm z toksyn, pobudzając przepływ energii. Ważne, aby umiejętnie i świadomie stosować tę technikę, żeby pomóc sobie w walce ze stresem, bólami mięśniowymi, dolegliwościami menopauzowymi czy menstruacyjnymi.

Masażer Shiatsu – opinie o obsłudze

Masażer Shiatsu jest łatwy w użytkowaniu, a liczne opinie potwierdzają, że z jego obsługą poradzi sobie nawet amator. Masować za pomocą maty czy poduszki można różne partie ciała – plecy, nogi. Wystarczy podłączyć masażer do prądu, nagrzać i gotowe. Nie jesteś pewien, jak stosować? Zapoznaj się z instrukcją producenta lub obejrzyj film na YouTubie – masażer Shiatsu szybko wyregulujesz do swoich potrzeb i preferencji (ma kilka głowic masujących, stref masażu i prędkości).

Masażer Shiatshu – przeciwwskazania i rekomendacje

Kto powinien zainteresować się zakupem masażera Shiatshu? Osoby chronicznie zmęczone, rozdrażnione, cierpiące na zaburzenia snu, z problemami ze strony układu trawiennego i oddechowego. Czy są jakieś przeciwwskazania? Masażer Shiatsu nie będzie odpowiedni dla osób cierpiących na miażdżycę czy nadciśnienie. Zdecydowałeś się na kupienie masażera Shiatsu? Jaki wybrać – to ważna decyzja, za którą zapłacisz od 300 do 600 złotych, choć oczywiście nie brak też droższych urządzeń. Na pewno warto sprawdzić ofertę dobrze zaopatrzonego sklepu medycznego, cieszącego się zaufaniem klientów. Dokładny opis produktu, podane parametry, możliwość skorzystania z obsługi i zdalnego wsparcia doradcy na pewno ułatwi Ci podjęcie decyzji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *