Masażer karku – jaki kupić?

Masażer karku – jaki kupić?
Czujesz ból karku spowodowany pracą w pozycji siedzącej czy wieloma godzinami spędzonymi na zajęciach domowych lub ogrodniczych? To dyskomfort, który znacznie obniża jakość codziennego życia. Jak możesz sobie pomóc? Jedną z tańszych opcji jest zakup masażera. Pozostaje tylko pytanie – jaki wybrać?

Masażer Shiatsu – jaki wybrać?

Do wyboru jest kilka opcji, jednak jedną z najbardziej popularnych, najłatwiej dostępnych i lubianych jest masażer Shiatshu. Jaki wybrać? Taki, z którego będziesz korzystać w codziennych sytuacjach, np. czytając książkę, oglądając film, pracując przy komputerze. Ważne jest to, aby urządzenie było wyposażone w kilka trybów pracy, które uruchamiają ergonomicznie rozłożone punkty uciskowe i stymulują obszar karku na kilka sposobów. Ogromną zaletą tego typu urządzeń jest łatwa obsługa – wystarczy włączyć i gotowe. Przyjemne rozgrzewanie, a potem uciskanie zgodnie ze starożytnymi technikami japońskiej akupresury. Ruchy do złudzenia przypominają te, wykonywane przez doświadczonych fizjoterapeutów. Podczas zabiegu naprawdę można się zrelaksować, zwłaszcza, gdy przeprowadza się go w zaciszu własnego domu.

Masażer szyi i karku – opinie

W podjęciu decyzji o wyborze masażera szyi i karku opinie innych użytkowników są nieocenione! Warto zasięgnąć takich informacji na forum – opinie o masażerze Shiatshu lub innych dostępne są także w sklepach, które zajmują się ich sprzedażą. Bezpośrednio można tam porównać kilka modeli i wybrać ten, najlepszy dla swoich potrzeb i mieszczący się w założonym budżecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *