Razem z produktami marki Medivon odzyskasz zdrowie i chęć do działania.
Nasze maty masujące, masażery, kołnierze i wiele innych produktów, pomogą Ci rozgrzać bolące mięśnie, pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej i bólu w poszczególnych partiach pleców.
Przejrzyj nasze produkty i wybierz odpowiedni dla siebie!

Media o Nas

Publikacje 2015 – 2018

O nas

Masaż, który koi i rozgrzewa

Masaż to relaks, ale i zdrowie! Jednak ze względu na ciągły brak czasu lub wysokie koszty wizyty u masażysty, rzadko mamy okazję korzystać z jego prozdrowotnych właściwości. To może się zmienić.

Usiądź wygodnie w fotelu, zamknij oczy i wyobraź sobie odprężający japoński masaż Shiatsu*, który niczym magiczna różdżka likwiduje dyskomfort i nieprzyjemne napięcie.

Marzenie? To może być rzeczywistość.

Masaż, który koi i rozgrzewa

Masaż to relaks, ale i zdrowie! Jednak ze względu na ciągły brak czasu lub wysokie koszty wizyty u masażysty, rzadko mamy okazję korzystać z jego prozdrowotnych właściwości. To może się zmienić.

Usiądź wygodnie w fotelu, zamknij oczy i wyobraź sobie odprężający japoński masaż Shiatsu*, który niczym magiczna różdżka likwiduje dyskomfort i nieprzyjemne napięcie.

O nas

Gdy bolą plecy

To epidemia XXI wieku. Siedzący tryb życia, mała dawka ruchu sprawiają, że co drugi Polak skarży się na uciążliwe bóle. Gdy pojawia się ten uciążliwy ból czy napięcie nie potrafimy się na niczym skupić i marzymy o jednym – uldze! Mata Medivon (CF-2606H) to rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym stresie i mających problem z bólami kręgosłupa, górnych partii nóg, krążeniem, czy zasypianiem.

Masażer wyposażony jest w dwie pary...

Masażer wyposażony jest w dwie pary głowic masujących, które wiernie naśladują ruchy japońskiego masażu Shiatsu, który dedykowany jest przede wszystkim osobom zestresowanym, mającym osłabioną odporność, częste migreny czy zaburzenia układu trawiennego i oddechowego. Głowice poruszając się wzdłuż całego grzbietu oferują mocny i intensywny masaż pleców. Mata dodatkowo posiada funkcję podgrzewania, co czyni masaż nie tylko bardziej skutecznym, ale też przyjemnym. Natomiast opcja masażu wibracyjnego pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit, wspomaga krążenie, przyspiesza metabolizm, obniża napięcie mięśniowe, rozluźnia. Maty są dostępne na medivon.pl oraz w wybranych sklepach Media Expert.

O nas

Ulga dla zabieganych

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek mate przeciwbólową Medivon CF-2606 HB, która stała się zbawieniem dla wszystkich zabieganych osób. Urządzenie oszczędza czas, ponieważ można używać go podczas postoju w samochodzie, w pociągu lub zabrać je do pracy. W zestawie oprócz maty znajduję się zasilacz, wygodny pilot oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

Mata posiada funkcje masażu..

Mata posiada funkcje masażu Shiatsu. Masaż ten łączy technikę poprawiającą ruch stawów z rozciąganiem mięśni. Urządzenie pozwala rozmasować wszystkie spięte mięśnie. Ponadto posiada dodatkowo funkcje grzania oraz funkcje masażu wibracjami, które sprzyjają szybkiemu i efektownemu działaniu relaksacyjnemu. Dzięki podgrzewaniu można pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości, z którymi borykamy się na co dzień. Masaż wibracjami stymuluje mięśnie oraz zmniejsza cellulit. Wibracje zwalczają bezsenność i poprawiają samopoczucie. Mata ma wybór intensywności wibracji oraz ograniczenie czasowe masażu.

Wygodny w obsłudze pilot posiada długi przewód oraz kieszeń z eko-skóry. Urządzenie wykonane jest z specjalnego materiału, który odpowiednio przepuszcza powietrze. Do maty dołączony jest zasilacz sieciowy o mocy 230 V, który można podłączyć np. do gniazdka w pociągu co powoduję że urządzenie staje się mobilne.

O nas

Zapomnij o bólu i zmęczeniu!

Ból pleców, przewlekłe napięcie mięśni, lub zanik lub powracające bolesne skurcze mięśni i stawów… to codzienność wielu z nas. Coraz więcej osób (nawet tych w młodym wieku) skarży się na te dolegliwości. Jednak niewiele osób ma czas czy pieniądze na regularne masaże czy rehabilitację. Maty do masażu Medivon pomogą pozbyć się dokuczliwych dolegliwości i poprawią komfort życia. To inwestycja w zdrowie, dobre samopoczucie i… relaks.

Bóle pleców to...

Bóle pleców to epidemia XXI wieku. Siedzący tryb życia, mała dawka ruchu sprawiają, że co drugi Polak skarży się na uciążliwe bóle. W ciągu swojego życia odczuwa je 50-80% z nas. Co u drugiej osoby każdego roku ataki mają momenty nasilenia. Takie bóle uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie: chodzimy na zwolnienia lekarskie, bierzemy garściami tabletki przeciwbólowe czy musimy zapisywać się na kosztowne masaże. Ale nie tylko plecy są problemem. Bóle mięśni i stawów, skurcze, przewlekłe napięcie powodują duży dyskomfort. A okazuje się, że często możemy pomóc sobie sami. Maty do masażu Medivon złagodzą bóle pleców, rozmasują napięte mięśnie, przyniosą ulgę, a także zapewnią chwilę relaksu czy pomogą zwalczyć… cellulit.

O nas

Kołnierz masujący Taiko

Stres i osiem godzin siedzenia w jednym miejscu, w jednej pozycji jest przyczyną wielu problemów z kręgosłupem. Takie bóle mogą pojawiać się razem z wzmożonym bólem głowy. Przyczyną może być też brak aktywności fizycznej, która powinna wzmacniać nasze mięśnie. Firma Medivon stworzyła idealny kołnierz masujący, który pomoże uporać się z najgorszymi dolegliwościami kręgosłupa.

Medivon, wiodący producent urządzeń do...

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek kołnierz masujący Taiko CF 1007, który likwiduję napięcie mięśniowe karku, pleców i szyi. Oprócz kołnierza w zestawie dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Urządzenie posiada funkcje masażu ostukującego, dzięki silnikom masującym świetnie naśladuję dłonie doświadczonego masażysty. Masażer idealnie identyfikuje źródło bólu i pomaga przy spięciach, nie tylko w mięśniach karku, ale także mięśni ud, pośladków czy przy odcinku krzyżowym – każdej części ciała, na której go umieścimy. Posiada kilkanaście trybów pracy, zaczynając od lekkiego masażu rozluźniającego po mocniejszy sięgający do głębszych mięśni. Kołnierz Taiko ma dołączony wygodny pilot, którym posługujemy się intuicyjnie. Pilotem możemy zaprogramować odpowiedni dla siebie masaż.