W jakiej cenie są aparaty słuchowe?

Noszenie aparatu słuchowego to nie kwestia wyboru, lecz konieczność. Mimo tego, szukając produktów poprawiających jakość słyszenia, nie bez powodu zastanawiasz się nad tym, jaki jest koszt aparatu słuchowego. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo wszystko zależy od rodzaju konstrukcji, stopnia zaawansowania, producenta i innych parametrów. Jednak dobra wiadomość jest taka, że w sprzedaży są zarówno tanie aparaty słuchowe, jak i modele z wyższej półki cenowej. Oto kilka z nich.

Aparaty słuchowe do 200 złotych

Wydaje Ci się to niemożliwe? Na szczęście producenci rozumieją ograniczenia budżetowe swoich klientów i proponują im tańsze aparaty słuchowe. Nie oznacza to, że są one gorsze – każdy wyrób medyczny musi reprezentować określoną jakość i zgodność z normami, którą potwierdzają certyfikaty. W grupie aparatów do 200 złotych znajdziesz modele z redukcją szumów, technologia szybkiego ładowania oraz uniwersalnym dopasowaniem. Na pewno zaspokoją one Twoje podstawowe potrzeby.

Aparaty słuchowe do 500 złotych

To średnia półka cenowa, w której dostępne są eleganckie, dyskretne modele aparatów słuchowych. Podobnie, jak poprzednie mają one stosowne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży, lecz ponadto zapewniają jeszcze większy komfort noszenia. Są lekkie, utrzymane w neutralnej kolorystyce. Co do standardu wyposażenia, znajdziesz tu modele z systemem clear sound, w zakresie częstotliwości od 400 do 4500 HZ, z wbudowaną, długo działającą baterią.

Aparaty słuchowe do 1000 złotych

To zaawansowane aparaty słuchowe, które zapewniają bardzo wyraźny dźwięk mowy oraz muzyki, a także perfekcyjnie redukują szumów. Są niezwykle funkcjonalne, bo za sprawą opcji bluetooth umożliwiają odbieranie połączeń telefonicznych. Długo działają na jednej baterii, a na czas ładowania są umieszczane w eleganckiej stacji etui.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *