Masażer do nóg – na co pomaga?

Czujesz, że Twoje nogi są zmęczone, a stopy obrzmiałe? To efekt pracy w pozycji stojącej, ale też codziennego chodzenia, podczas którego wykonujesz tysiące kroków. Niestety ten dyskomfort bardzo często rzutuje także na kręgosłup, powodując sztywnienie mięśni i stały ból. Jak poradzić sobie z problemem? Rozwiązaniem może się okazać masażer, który zajmie się rozluźnieniem Twoich mięśni.

Jak działa masażer do nóg?

Masażer do nóg może działać na dwa sposoby – albo tylko na stopy, albo całościowo na łydki, kolana i uda. Jeżeli wybierasz pierwszą opcję, to zyskujesz nieocenione wsparcie w codziennej, wieczornej regeneracji. Masażery działają na wiele sposobów – uciskowo, rolująco, a nawet maja dostępny tryb drapania stóp. W bardziej zaawansowanych urządzeniach można uruchomić masaż Shiatshu lub powietrzny – w zależności od tego, z jakim dyskomfortem się borykasz. Sesja z masażerem przynosi odczuwalna ulgę:
  • niweluje zmęczenie stóp,
  • wspaniale relaksuje,
  • rozgrzewa,
  • poprawia krążenie,
  • regeneruje i rewitalizuje,
  • zwiększa ukrwienie skóry.
Jeżeli zaś decydujesz się na urządzenie wielofunkcyjne, które zatroszczy się nie tylko o Twoje stopy, ale też o całe nogi, to rozważ masażery do drenażu limfatycznego. Wyglądają one jak nogawki i są najskuteczniejszą metodą zwalczania opuchlizny i zmęczenia tych części ciała w warunkach domowych.

Hydromasażer do nóg i inne masażery

W sprzedaży znajdziesz wiele różnych produktów do pielęgnacji i relaksacji stóp. Hydromasażer do nóg jest jednym z nich. Wykorzystuje dobroczynne działanie wody, do której można dodać ulubione olejki, aby połączyć masaż z aromaterapią. Wałeczki, wypustki, głowice masujące odpowiednio wyprofilowane stymulują stopy, pozwalając Ci skutecznie zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy, intensywnym treningu czy całonocnej imprezie w butach na wysokich obcasach. Dowiedz się, ile kosztuje masażer (podstawowe modele nabędziesz za niewiele ponad 100 złotych) i ciesz się posiadaniem prywatnego SPA w domowym zaciszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *