Jakie działanie ma masażer wibracyjny?

Masażer wibracyjny stymuluje poszczególne partie ciała w niezwykle przyjemny sposób. Zabieg można wykonać z powodzeniem w domowym zaciszu, wykorzystując w tym celu urządzenie z wymiennymi nakładkami. Z różną mocą wprawiają one ciało w drganie, aby rozluźnić je, pozbyć się bólu, poprawić krążenie, zredukować stres, dyskomfort i napięcie.

Masażer wibracyjny – jak stosować?

Aby masażer wibracyjny nie poczynił szkód, a jedynie przyniósł Ci przyjemne ukojenie oraz rozluźnienie, należy użytkować go zgodnie z instrukcją producenta. Jak stosować masażer wibracyjny? Jeżeli masz urządzenie ręczne, to przykładaj je do wybranych partii ciała – twarzy, brzucha, ud i masuj kolistymi ruchami. Jeżeli korzystasz z maty czy fotela, to wystarczy, że wygodnie na nich usiądziesz i oddasz się relaksowi. Możesz to robić w czasie jazdy autem czy podczas oglądania telewizji.

Masażer wibracyjny – przeciwwskazania

Choć masażer jest bezpieczny, a korzystanie z niego przyjemne i przynoszące wiele korzyści, to niestety nie każdy może ich zaznać. Przeciwwskazania do stosowania masażera wibracyjnego to m.in. choroby serca, nowotwory, padaczka, stany zapalne żył, blizny i znamiona w okolicach brzucha oraz ciąża.

Zalety masażera wibracyjnego

Masażer wibracyjny ma kilka nakładek, dlatego oddziałuje na Twoje działo wielotorowo. Stymuluje różne obszary do regeneracji i odprężenia – pomaga w oczyszczaniu skóry, masowaniu, myciu czy peelingu. Regularne korzystanie z urządzenia daje widoczne rezultaty. Zmniejsza się ból, poprawie ulega stan skóry oraz mięśni, zwiększa się elastyczność mięśni i więzadeł, przyspiesza się regeneracja i spalanie tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *