Jaki wybrać masażer antycellulitowy?

Duży wybór masażerów antycellulitowych sprawia, że podjęcie decyzji o zakupie jednego z nich wcale nie będzie proste. Warto posłużyć się w tym celu rankingiem, porównać modele oraz opinie o masażerze antycellulitowym.

Masażer antycellulitowy – opinie

Chcesz zadbać o swoją urodę i samopoczucie w warunkach domowych, dlatego potrzebny Ci masażer antycellulitowy. Czy działa? Czego możesz się po nim spodziewać? To urządzenie, które ma działanie wyszczuplające:
  • rozgrzewa,
  • zwiększa ukrwienie skóry,
  • przyspiesza metabolizm,
  • pomaga pozbyć się toksyn,
  • rozbija złogi tłuszczowe,
  • uelastycznia skórę.
Oczywiście dla uzyskania jak najlepszych efektów w walce z cellulitem trzeba posłużyć się też innymi narzędziami. Nadal niezbędny pozostaje trening, a także zdrowa dieta obfitująca w warzywa i wodę.

Masażer rozbijający tłuszcz czy relaksujący?

Na szczęście nie musisz ograniczać się do wybrania tylko jednej funkcji. Współczesne masażery rozbijające tłuszcz działają znacznie szerzej – regenerują po wysiłku, redukują dolegliwości bólowe i zmęczenie, relaksują, wyciszają, pozwalając na spokojny sen, poprawiają kondycję i sprawność ruchową. Wszystko zależy do tego, z jaką mocą się masujesz, i jakiej nakładki używasz w tym celu. Zazwyczaj profesjonalny masażer antycellulitowy ma ich co najmniej kilka.

Ręczny czy elektryczny masażer antycellulitowy? Opinie

Zdecydowanie wygodniejszy i skuteczniejszy jest elektryczny masażer antycellulitowy. Opinie użytkowników jasno wskazują na to, że korzystanie z niego to przyjemność, bo nie wymaga od nich większego wysiłku. Zasilanie akumulatorowe daje dużą swobodę działania także w oddaleniu od gniazdka elektrycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *