Jaki masażer do stóp?

Lubisz oddawać się relaksowi w zaciszu własnego domu? Dobra wiadomość jest taka, że za sprawą prywatnego masażera do stóp zrobisz to w dowolnym momencie! Aby miło zacząć dzień i odprężyć się po jego zakończeniu, zorganizuj sobie domowe SPA.  Możesz wybrać masażer do nóg poprawiający krążenie – opinie na jego temat mówią nie tylko o poprawie stanu zdrowia, ale też samopoczucia!

Jaki masażer wybrać? Forum i opinie

Najlepszym źródłem rekomendacji są opinie rodziny i przyjaciół. Sporo informacji znajdziesz też na forum. Jaki masażer wybrać? Do stóp doskonale sprawdzą się dwa typy urządzeń:
  • masażer wodny – przyjemny hydromasaż i kąpiel w bąbelkach. Za sprawą wałeczków z wypustkami można zrelaksować się i rozluźnić stopy. Poczujesz odprężenie całego ciała,
  • masażer Shiatshu – dawna japońska technika masażu świetnie sprawdza się w pielęgnacji stóp. Masażer Shiatshu z funkcją rozgrzewania, technologią reflex point i kilkoma strefami masażu doskonale odpręża i likwiduje napięcie mięśni,
  • masażer z technologią Soft Touch – przyjemny masażer z otworami na stopy. Pracuje w kilku trybach – drapania, rolowania, rozgrzewania. Pozbawiając stopy napięcia odpręża i regeneruje całe ciało.

Masażer do nóg – na co pomaga?

Zastanawiasz się nad sensem inwestowania w masażer do nóg? Na co pomaga takie urządzenie? Okazuje się, że seans z nim może być dla Ciebie źródłem prawdziwego odprężenia oraz relaksu! Masażer do nóg poprawiający krążenie redukuje ból, obrzęki, zmęczenie. Wpływa nie tylko na jeden obszar ciała, ale też ogólnie na różne jego części – pomaga zwalczyć migreny, bezsenność, stres, reumatyzm, bóle mięśni oraz kręgosłupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *