Jaki masażer do ciała najlepszy?

Masz ochotę na chwilę przyjemności każdego dnia? Domowe SPA możesz zorganizować sobie samodzielnie przy pomocy dobrego masażera do ciała. To urządzenie przeznaczone do użytku prywatnego mające wiele zalet. Nie tylko łagodzi dolegliwości bólowe, redukuje napięcie czy stres, ale też realnie wpływa na kondycję ciała, wygląd i samopoczucie. Co wybrać?

Jaki masażer wybrać? Forum i opinie użytkowników

Pomocne w podjęciu decyzji o zakupie masażera okażą się opinie innych użytkowników. Ranking masażerów elektrycznych czy opinie z forum lub grupy na portalu społecznościowym ułatwią Ci zrozumienie, na czym polegają różnice między masażerami wibracyjnymi a rozgrzewającymi, pistoletowymi a poduszkami masującymi. Standardowo do wyboru masz:
  • masażery ogólne do całego ciała w formie foteli,
  • masażery do ciała miejscowe – do elektrostymulacji mięśni, do masowania stóp, pleców, karku, nóg, a nawet oczu.
Jeżeli szukasz uniwersalnego i przystępnego cenowo produktu, rozważ masażer ręczny. Ranking obejmuje urządzenia nazywane pistoletami, które świetnie nadają się do rozbijania złogów tłuszczowych i wygładzania cellulitu w problematycznych miejscach – na brzuchu, udach, pośladkach.

Masażer leczniczy i relaksacyjny

Nie będzie przesadzą stwierdzenie, że nawet korzystanie z masażera leczniczego ma właściwości odprężające. Natychmiastową ulgę w bólu i dyskomforcie zlokalizowanych w różnych partiach ciała odczują osoby, które korzystają z masażera elektrycznego. Jak używać? Dość prosto za sprawą kilkustopniowej regulacji – mocy i temperatury grzania. Ciepło ma niezwykle dobroczynny wpływ zwłaszcza na obrzęki żylno-limfatyczne czy pourazowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *