Jaka mata masująca do samochodu?

Wykorzystaj dobrze czas, który spędzasz podróżując samochodem. Bez względu na to, czy jeździsz tylko po mieście, czy jesteś kierowcą zawodowym, standard Twojego życia oraz pracy podniosą maty masujące do samochodu. Z łatwością można nałożyć je na fotele przednie lub tylną kanapę, ciesząc się przyjemnym uczuciem wibracji na całym ciele – od nóg, przez pośladki i kręgosłup, aż po barki. To części, które są najbardziej narażone na zmęczenie w wyniku wielogodzinnego siedzenia w jednej pozycji.

Podłączenie maty w samochodzie

Maty masujące do działania potrzebują zasilania. W aucie nie będzie z tym problemu, bo dedykowane masażery są wyposażone w zasilacze, które pasują do gniazdek samochodowych. Działają niezwykle precyzyjnie, stymulując spięte mięśnie, pomagając w przyjęciu i utrzymaniu wyprostowanej pozycji za kierownicą. Chronią w ten sposób także przed obrzękami mięśni przykręgosłupowych, które dotykają osób siedzących w aucie przez dłuższy czas – często niepoprawnie. To prowadzi do bólu i dyskomfortu w czasie jazdy oraz po opuszczeniu pojazdu.

Mata masująca do samochodu – czy warto?

Zdecydowanie warto inwestować w rozwiązania, które podniosą komfort podróżowania i uprzyjemnią jazdę autem – szczególnie na długich trasach. Niemniej jednak, opinie lekarzy o macie masującej są na ogół pozytywne. Trzeba mieć na uwadze potencjalne przeciwwskazania, jak również to, że korzystanie z masażera nie zastąpi profesjonalnej terapii czy rehabilitacji. Jeżeli nie jesteś pewien, czy i jak często będziesz korzystał z masażera w aucie, wybierz produkt bardziej uniwersalny. Dobrym pomysłem będzie mata masująca do samochodu i domu, którą rozłożymy też na narożniki, w łóżku czy na krześle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *