Chat with us, powered by LiveChat

Elektrostymulacja mięśni

W Twoim życiu doszło do niespodziewanego wypadku, który spowodował, że któryś z Twoich mięśni przestał pracować prawidłowo? Może dopadła Cię choroba, na którą nie byłeś przygotowany, a częste wizyty u lekarza to koszt, na który Cię nie stać? Elektrostymulacja w domu to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problem z urazem mięśnia, ale chcą zaoszczędzić czas na wizyty u fizykoterapeuty.

Nowoczesny zabieg wykonany w dowolnym czasie w domu, ale i poza nim, który nie wiąże się za każdym razem z kosztem za wizytę i czekaniem na swoją kolej? Z naszymi elektrostymulatorami jest to możliwe! W naszej ofercie posiadamy trzy urządzenia. Elektrostymulator MEDIVON to najwyższej jakości sprzęt, który sprosta wymaganiom każdej osoby.

ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI: jest metodą fizykoterapii, która w leczeniu niedowładu bądź osłabienia, któregoś z naszych mięśni, wykorzystuje prąd elektryczny. Metoda ta mimo iż najczęściej wykorzystywana jest do ww. schorzeń, ostatnio coraz częściej stosowana jest już w kosmetyce.

NA CZYM TO POLEGA?

Najprostszym wytłumaczeniem działania elektrostymulacji jest wywołanie skurczu w naszym zanikającym, bezwładnym mięśniu za pomocą prądu elektrycznego. Podczas zabiegu najczęściej stosowany jest prąd modulowany, impulsowy i stały. Tego rodzaju leczenia nie należy się w żaden sposób obawiać ponieważ wykorzystywany prąd elektryczny posiada bardzo niskie natężenie i jest w 100% bezpieczny dla naszego zdrowia. Bardzo częstym miejscem, w którym można spotkać się z tego typu metodą fizykoterapii jest sanatorium.

ZASTOSOWANIE

Liczba posiadanych przez człowieka mięśni szacowana jest od 450 do 500. Ich codzienna, podstawowa funkcja polega na tym, że każdy z nich powinien nieustannie pracować. Jeżeli, któryś zaczyna nie wykonywać podstawowych ruchów- skurcz i rozkurcz, wówczas może dojść do procesu zanikania mięśnia. A do tego przecież nie chcemy dopuścić.

POWODY ZANIKU MIĘŚNIA:

 • Uraz,
 • Choroba ustrojowa i przewlekłe unieruchomienie,
 • Choroba genetyczna,
 • Choroba układu mięśniowego,
 • Urazu kręgosłupa z przerwaniem ciągłości rdzenia kręgowego bądź ucisku na nerw.

W wyżej wymienionych przypadkach przychodzi nam na ratunek ELEKTROSTYMULATOR. Urządzenie, wykorzystujące prąd elektryczny, który doprowadza do skurczu i rozkurczu naszego chorego mięśnia. Elektrostymulacja może być pośrednia i bezpośrednia. Ta pierwsza pobudza nerw osłabionego mięśnia, druga zaś pobudza cały jego obszar.

WSKAZANIE DO WYKORZYSTANIA:

 • Odżywienie mięśni,
 • Pomoc w walce z nadwagą,
 • Redukcja zmarszczek,
 • Ujędrnianie skóry,
 • Zmniejszenie napięcia nerwowego po dużym wysiłku fizycznym,
 • Poprawa ukrwienia tkanek.

ELEKTROSTYMULACJA W KOSMETYCE

Wspominaliśmy, że elektrostymulacja jako metoda fizykoterapii znalazła swoje miejsce również w kosmetyce. Zabieg z wykorzystaniem elektrostymulatora na powierzchnię naszej twarzy, cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością. Dzięki niemu znacząco odżywiamy nasze komórki, a produkcja elastyny i tak istotnego dla naszego ciała kolagenu, powiększa się.

KORZYŚCI PŁYNĄCEJ Z ELEKTROSTYMULACJI TWARZY:

 • Napięcie i ujędrnienie skóry,
 • Odżywienie skóry,
 • Poprawa owalu twarzy.

ELEKTROSTYMULACJA I ODCHUDZANIE

Walka ze zbędnymi kilogramami może stać się bardzo łatwa, a wszystko za sprawą elektrostymulatora, który aktywizuje nasze mięśnie.

ZABIEG TEN POZWALA NA:

 • Ujędrnienie skóry,
 • Przyśpieszenie metabolizmu,
 • Stymulację produkcji kolagenu,
 • Wspomaganie usuwania metabolitów,
 • Wspomaganie rozkładania się tłuszczu.

Należy jednak pamiętać iż aby pacjent zauważył efekty, trzeba wykonać od kilku do kilkunastu zabiegów. Dodatkowo nie wolno zapominać o aktywności fizycznej, która odgrywa kluczową rolę w aktywizacji naszego ciała.

ELEKTROSTYMULATOR W DOMU

Elektrostymulator, który posiadamy w domu jest niesamowitą pomocą przy leczeniu osłabionego mięśnia. W naszej ofercie znajdą Państwo trzy elektrostymulatory, które wykonane są na najwyższym, możliwym poziomie, tak abyście byli Państwo zadowoleni. Elektrostumylator MEDIVON to poręczne urządzenie, dzięki któremu praca nad aktywizacją uszkodzonego mięśnia nigdy nie była tak prosta. Ich niska cena to kolejna korzyść przy zakupie. Zabieg w domowym zaciszu, to TY wybierasz dzień i godzinę, a co najważniejsze nie płacisz za każdym razem za wizytę. Elektrostymulatory MEDIVON zostały stworzone z myślą o Tobie.

ILE TO KOSZTUJE?

Cena naszych elektrostymulatorów waha się od 150,00 złotych do 250,00 złotych. Elektrostymulator MEDIVON wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, a wśród trzech urządzeń obecnie dostępnych w ofercie, posiadamy jedno, które jest jedyne takie na rynku. Dzięki niemu masaż karku w domu nigdy nie był tak przyjemny i dostępny od ręki.

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEGI?

Zanim zaczniemy domową kurację naszego mięśnia, warto skonsultować się z lekarzem. Celem takiej konsultacji będzie uzgodnienie zasadności zabiegu, zalecanego natężenia oraz częstotliwości zabiegu elektrostymulatorem.

Sprawdź naszą ofertę elektrostymulatorów MEDIVON, które zostały przygotowane z myślą o Tobie. Domowe leczenie nigdy nie było prostsze. Przekonaj się na własnej skórze.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *