Urządzenia do domowej pielęgnacji

domowe spa
W naszej ofercie dostępne są nowoczesne i wygodne w obsłudze urządzenia do domowej pielęgnacji. Dzięki regularnemu używaniu tego rodzaju sprzętu możesz zadbać niczym profesjonalista o dobre samopoczucie oraz doskonały wygląd skóry i ciała. Jeśli już inwestujesz w swój wygląd i kupujesz wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne oraz korzystasz z zabiegów kosmetycznych, urządzenia z naszej oferty z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki nim stworzysz własne, domowe SPA i szybko zauważysz efekty regularnie przeprowadzanej pielęgnacji.

Jakie urządzenia nadają się do domowego SPA?

Stworzenie własnego kącika domowego SPA wcale nie jest trudne. Na samym początku warto przede wszystkim ocenić stan swojej skóry i określić, jakie niedoskonałości chcesz zniwelować. Dzięki takiej krótkiej diagnozie będziesz w stanie dobrać jedno lub kilka urządzeń, które najlepiej sprawdzą się w codziennym użyciu. Wśród sprzętu do domowej pielęgnacji wellness wyróżnić można z pewnością depilatory IPL. To urządzenia, które emitują światło wnikające do cebulek włosowych, które łącząc się z melaniną doprowadza do „wypalenia” włoska. To bardzo bezpieczne i skuteczne urządzenie, które nie uszkadza okolicznych tkanek – a jedynie zbędne dla Ciebie owłosienie. Najlepsze efekty uzyskują osoby o dość jasnej karnacji i ciemnych włoskach. Niestety, nie jest wskazane używanie depilatora IPL w przypadku osób rudowłosych lub siwych. Kolejnym ciekawym sprzętem wellness są urządzenia do peelingu kawitacyjnego. Jeszcze do niedawna zabiegi o takim charakterze można było wykonać jedynie w salonach kosmetycznych. Jednak rozwój technologii pozwolił zamknąć najważniejsze cechy aparatury w niewielkich, poręcznych urządzeniach, które pozwalają wygładzić skórę, usunąć zaskórniki i martwy naskórek w zaciszu własnej łazienki. Jeśli chcesz dokładnie oczyszczać skórę twarzy, szyi i dekoltu, rozważ także zakup wygodnej myjki sonicznej. Działa ona podobnie, jak szczoteczki soniczne do zębów – poprzez emitowanie fal dźwiękowych wzbudzana jest pulsacja. Drgania przenoszone są na powierzchnię myjki wywołując efekt drgań, za pomocą której usuwane są z naskórka zabrudzenia i martwe komórki. Efekt? Głęboko oczyszczona, gładka cera gotowa na dalszą pielęgnację!

O czym warto pamiętać tworząc domowe SPA?

Wybierając urządzenia, za pomocą których stworzysz domową strefę SPA możesz zapoznać się z rankingami najlepszych depilatorów IPL, myjek sonicznych czy innego sprzętu wellness. Staraj się kupować modele, które mają najwięcej funkcji przy zachowaniu ceny, jaką jesteś w stanie zapłacić. Wybierając na przykład depilator laserowy o znacznej ilości impulsów generowanych przez lampy zyskasz pewność, że będzie Ci służył przez kilkanaście najbliższych lat. Pamiętaj również o tym, że podobnie jak w gabinetach kosmetycznych, także w Twoim domu urządzenia SPA powinny być używane tylko przed jedną osobę. W domowych warunkach nie ma bowiem możliwości dokonania głębokiej dezynfekcji – stąd najbezpieczniej jest użytkować sprzęt tylko w pojedynkę i nie pożyczać go znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *