Maty masujące medyczne – jak ich używać i jakie dają efekty?

Dla uzyskania pewności, że mata masująca jest bezpieczna, skuteczna i odpowiednia dla Twoich potrzeb, możesz wybrać produkt o charakterze medycznym. W sprzedaży są maty rehabilitacyjne o udowodnionym działaniu. Technologia, według której zostały opracowane, jest zbliżona do ruchu rąk masażysty. To najskuteczniejsza forma głębokiego masażu uciskowego, która prowadzi do redukcji napięcia w mięśniach, oczyszcza organizm, uspokaja, wycisza, niweluje problemy ze snem oraz trawieniem. Pomaga w regeneracji osobom, które są po wypadkach czy kontuzjach, jednak w ich przypadku wskazana jest konsultacja lekarska – zasięgnij opinii lekarza o macie do akupresury, żeby nie spowodować skutków ubocznych.

Mata do akupresury – efekty

Mata do akupresury o charakterze medycznym ma działanie nie tylko lecznicze, ale też pielęgnacyjne. Wpływa na wygląd skóry oraz samopoczucie. Popularne jest stosowanie maty do akupresury na brzuch, aby rozbić złogi tłuszczowe, poprawić ukrwienie skóry oraz jej napięcie. Nie rzadziej stosuje się masażer na cellulit. Maty masujące doskonałe są w wspieraniu treningów oraz diet. Efekty zależą od:
  • rodzaju stosowanej maty,
  • miejsc, które poddajesz stymulacji,
  • dodatkowych okoliczności – diety, sportu, rehabilitacji, przyjmowanych leków,
  • indywidualnych uwarunkowań,
  • intensywności i częstotliwości masażów,
  • Twoich oczekiwań.
Bez względu na to, czy stosujesz matę, żeby schudnąć, poprawić wygląd ciała czy samopoczucie na pewno odczujesz poprawę w tych obszarach.

Jak leżeć na macie do akupresury?

To tylko jedno z pytań, jakie zadają użytkownicy mat do akupresury. Ile leżeć? Jak leżeć? Kiedy i jak długo używać, aby zauważyć poprawę stanu zdrowia i samopoczucia, lecz nie przesadzić? W regulacji maty pomoże Ci załączony do zestawu pilot, natomiast szczegółową instrukcję obsługi oraz wskazania producenta znajdziesz w instrukcji. Zazwyczaj wystarczy już 15 minut masażu dziennie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *