Najlepsze rozwiązanie na ból pleców i kręgosłupa? Maty masujące!

Męczą Cię ciągłe bóle pleców? Odczuwasz dyskomfort w dolnej części kręgosłupa? A może spędzasz długie godziny w pozycji stojącej lub siedzącej i chcesz przynieść ulgę swoim plecom i kręgosłupowi? W rozwiązaniu Twojego problemu pomogą Ci maty masujące.

W tym artykule porównamy ze sobą trzy kategorie bestsellerowych mat masujących kręgosłup firmy Medivon: maty rehabilitacyjne- przeciwbólowe z funkcją masażu Shiatsu, maty przeciwbólowe oraz maty podróżne.  Są to rozwiązania, których zalety doceni każdy ich użytkownik – maty przynoszą ulgę w bólu już od pierwszej chwili używania.

 

Maty masujące dla każdego

Maty masujące to wartościowy produkt dla wielu osób. Każdy znajdzie coś dla siebie – przede wszystkim z uwagi na korzyści wynikające z ich użytkowania. Do ich głównych zalet należy zaliczyć: zniwelowanie bólu pleców i kręgosłupa, redukowanie stresu, poprawianie krążenia, relaksowanie, łagodzenie bólu oraz zapewnienie odprężenia. Wiele korzyści, szeroka oferta i to wszystko w naszym sklepie. Dowiedz się więcej!

 

Maty rehabilitacyjne – przeciwbólowe z masażem Shiatsu.

Oferta Medivon zawiera maty przeciwbólowe z funkcją masażu Shiatsu. To rewelacyjne  i najlepsze rozwiązanie dla osób, które zmagają się z silnym bólem pleców i kręgosłupa. Maty te wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje ich, będą nam służyć na długie lata. Funkcja masażu Shiatsu przynosi  natychmiastową ulgę w bólu pleców i kręgosłupa. Często porównywana jest do akupunktury, jednak jest ona nieinwazyjny i nie wymaga użycia igieł. Masaż obywa się za pomocą specjalnych „kulek” wmontowanych w matę.

Japoński masaż w Twoim domu? Dlaczego nie! Mamy w ofercie maty masujące, które wykonują swoją czynność w oparciu o technikę Shiatsu. Wywodzi się ona z Japonii i uznaje się zgodnie, że posiada właściwości lecznicze. Dlatego przyniesie wiele cennych korzyści dla wszystkich użytkowników.

Co do samego masażu Shiatsu, jest to technika punktowa. W praktyce polega to na uciskaniu konkretnych punktów na ciele, w celu złagodzenia odczuwalnego dyskomfortu w tych miejscach. Maty masujące posiadają dwa silniczki, które doskonale odzwierciedlają tę technikę. Poczuj się jak w Japonii nie wychodząc z domu!

 

Intensywny masaż, ale skuteczny w niwelowaniu bólu pleców

Sam masaż Shiatsu jest niezwykle intensywny, ale za to bardzo skuteczny. Korzystając z tych mat należy pamiętać o jednej nadrzędnej zasadzie. Zaleca się, by masaż trwał nie dłużej, niż 15 minut. Same produkty posiadają funkcję podgrzewania oraz wibracji, które zepewniają niezapomniane wrażenia. Podniosą również komfort i przyjemność z użytkowania co sprawia, że maty te są warte każdej wydanej na nie złotówki. Dodatkowo maty z funkcją masażu Shiatsu posiadają funkcję podgrzewania. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne i przyjemnie przygotowuje ciało do terapii.

Maty masujące: fizjoterapeutyczne i przeciwbólowe

Oferta Medivon zawiera również inne maty przeciwbólowe bez funkcji masażu Shiatsu. Są to tańsze maty, dla Klienta który odczuwa niewielki ból kręgosłupa. Masaż w tych matach odbywa się za pomocą wibracji.

Zachwycają one swoim wyglądem, jakością, a także niezwykłą starannością wykonania. Maty masujące bezdyskusyjnie spełniają najwyższe standardy jakości. Wykonane są ze świetnych gatunkowo materiałów, które także są przyjazne dla człowieka oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.

Maty powstały z myślą o zaspokojeniu oczekiwań jej użytkowników. Ok, ale co to znaczy? Produkt ten pomoże każdemu i niezależnie od tego, czy zależy Ci na złagodzeniu bólu pleców, karku czy jakiejkolwiek innej części ciała.

 

Dlaczego maty masujące?

Maty masujące wyposażone są w specjalne silniki, które w trakcie masażu poruszają się wzdłuż kręgosłupa. Produkty są wszechstronne, ponieważ nie tylko świetnie radzą sobie z bólem, ale również redukują zmęczenie czy poprawiają samopoczucie. Ulga w bólu pleców gwarantowana. Idealne maty dla najbardziej wymagających użytkowników!

 

Maty masujące podróżne

Maty masujące podróżne Medivon to rozwiązanie z niższej półki cenowej. Nie oznacza to jednak, że nie warto pochylić się nad tą propozycją. Za niecałe 170 zł zyskasz w pełni funkcjonalne produkty, które zapewnią Ci odprężenie i masaż relaksacyjny. Posiadają także funkcję podgrzewania oraz wibracji.

Dzięki kompaktowej formie możesz z nich korzystać nawet w trakcie jazdy samochodem. Produkty te są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które żyją w silnym stresie, mają wysokie napięcie mięśniowe, a także prowadzą siedzący tryb życia. Nie są to jednak rozwiązania rehabilitacyjne, a tylko i wyłącznie relaksacyjne. Jeżeli chcesz poprawić swoje samopoczucie – lepszej oferty nie znajdziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *