Maty masujące kręgosłup. Która najlepsza? - porównanie

2018-01-25
Maty masujące kręgosłup. Która najlepsza? - porównanie
W tym artykule możecie spodziewać się czegoś świetnego! Porównamy ze sobą trzy bestsellerowe maty masujące kręgosłup firmy medivon. Będą to dwie maty z najwyższej półki cenowej i jedna ze średniej. Maty masujące generalnie są naprawdę wartościowym gadżetem dla wielu osób. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ redukuje stres, poprawia krążenie, relaksuje, łagodzi ból i odpręża. Szeroki wachlarz możliwości. Przechodzimy do rzeczy!


Na początek absolutny HIT, czyli Mata z funkcją podgrzewania. Co wysuwa się na pierwszy plan? W czym przoduje i dominuje ta właśnie mata? Zachwyca swoim wyglądem, niezwykłą starannością wykonania. Mata absolutnie spełnia najwyższe standardy jakości, wykonana jest ze świetnych materiałów, które także są przyjazne dla człowieka oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Idźmy dalej, mata stworzona jest w taki sposób byśmy jako użytkownicy byli zaspokojeni niezależnie tak naprawdę od tego w jakim celu jej używamy. Co to znaczy? Chodzi o to, że mata Medivon pomoże każdemu niezależnie na przykład od miejsca które jest źródłem bólu, niezależnie czy bolą nas plecy, pośladki czy kark, dlaczego? Dlatego, że mata wyposażona jest w specjalne silniki, które w trakcie masażu poruszają się wzdłuż kręgosłupa. Mata jest wszechstronna, ponieważ nie tylko radzi sobie świetnie z bólem, ale również redukuje zmęczenie czy poprawia samopoczucie.


Dobierz odpowiednią matę
do indywidualnego bólu pleców.
Kolejna mata od Medivon. to już całkiem inna para kaloszy. Ta mata oferuje masaż Shiatsu. Masaż ten wywodzi się z Japonii i jest uznany za leczniczy, przynoszący szalenie pozytywne skutki dla każdego kto z niego korzysta. To inaczej mówiąc masaż punktowy, który polega na uciskaniu konkretnych punktów na naszym ciele. Ta mata posiada dwa silniczki, które sprawiają, że korzystanie z niej doskonale odzwierciedla masaż shiatsu. Należy zaznaczyć, że masaż tego typu jest mocno intensywny, ale z pewnością skuteczny. I tutaj należy wspomnieć o jednej z podstawowych różnić między tą matą a poprzednią. W przypadku pierwszej opisane maty długość masażu tak naprawdę nie była w żaden sposób ograniczona, sugerowana, w zasadzie można korzystać z maty tyle czasu ile tylko mamy ochotę dopóki odczuwamy z tego przyjemność. Natomiast w przypadku masażu shiatsu należy ograniczyć czas do 15 minut maksymalnie. Wspólnym mianownikiem tych obu mat jest funkcja podgrzewania i wibracji. To dwie maty masujące z wysokiej półki cenowej, aczkolwiek zalety, korzyści są wartej każdej złotówki. Nie mniej jednak przejdźmy do następnej maty masującej, tym razem ze średniej półki cenowej.


Dziś proponuję Wam same perełki, czyli kolejny bestseller. Mata Medivon jest również wszechstronna, wykonuje zarówno masaż relaksacyjny jak również łagodzi ból, dodatkowo posiada funkcję podgrzewania oraz wibracji, a także daje komfort korzystania nawet w samochodzie. Mata ta jest dedykowana osobom, które potrzebują relaksu, które na co dzień żyją w silnym stresie, mają napięte mięśni, prowadzą siedzący tryb życia. Masaż jest bardzo przyjemny i bezpieczny. O ile w przypadku dwóch poprzednich mat, których głównym zadaniem była poprawa stanu zdrowia, o tyle ta zdecydowanie służy relaksowi. Podstawowym kryterium, którym polecam się kierować niech będzie cel korzystania z maty masującej. Każda z nich ma ulokowane swoje mocne strony gdzieś indziej, jedna bardziej skupia się na bólu, inna na spalaniu tkanki tłuszczowej, a jeszcze inna na odprężeniu.
Mata masująca Shiatsu CF-2508-PK
Mata Masująca CF-2606HB
Mata Masująca CF-2102-PK
Odbierz gratis
Nasza strona wykorzystuje pliki typu cookie.
Strona wykorzystuje pliki typu cookie w celach reklamowych, analitycznych oraz do oferowania funkcji społecznościowych. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zapisywanie plików na Państwa urządzeniu, powinni Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności

[link do poniższej polityki prywatności]
Zgadzam się
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel